Whoosh! – prírodný čistič displeja


Viete, že 30% vírusov sa šíri cez dotykový displej, 18% mobilov je kontaminovaných stafilokokom a 16% fekálnou flórou? Ani si to neviete predstaviť?

Pre všetkých, ktorí majú radi svoje „hračky“ čisté máme skvelú vychytávku za pár eur. Nielen, že dokonale vyčistí displej každého mobilného telefónu, tabletu či obrazovky ale zbaví ho aj baktérií. Whoosh! Screen Shine je špeciálny čistiaci sprej spolu s utierkou z mikrovlákna, ktorý vyčistí displej od otlačkov prstov, zbaví mastnoty, baktérií a iných nečistôt. Navyše nanesením sa vytvorí špeciálna vrstva, ktorá na niekoľko hodín chráni displej od nečistôt a zároveň po utretí pribalenou utierkou tenká nanovrsta zabezpečí príjemný sklz prsta a skvelú odolnosť proti odtlačkom.

Whoosh1

Zloženie: … veľmi rád by som Vám ho napísal, ale nie je uvedený na žiadnom z obalov!!! Pre nás Európanov už niečo nepredstaviteľné – máme zloženie na úplne všetkom. Asi to má čo robiť s konkurenciou aby si výrobca nenašiel o pár týždňov svoj výrobok pod iným názvom a obalom v predaji. Rozumiem, je to však na úkor informovanosti zákazníka. Absentujúce zloženie je za mňa jediný problém tohto výrobku.

Výrobca deklaruje, že je 100% prírodný a neobsahuje alkohol, toxické alebo iné nebezpečné látky. Zamestnanci Apple Storu občas dokazujú jeho nezávadnosť a netoxickosť tým, že si sprej nastriekajú do úst :-).

Používam ho 2 roky.  Ukľudňuje ma, že môžem telefón používať kdekoľvek a po utretí je dostatočne čistý aby sa s ním mohli hrať deti. Ostatným členom domácnosti stačí povedať, že Whoosh je jediný prostriedok ktorým môžu čistíť elektroniku a už nehrozia žiadne„milé“ prekvapenia – veľmi praktické. V malom balení je skvelý spoločník na cesty. Nemá žiadnu vôňu.

Whoosh_Non_Toxic

Špecifikácia produktu:

  • 100% prírodné zloženie
  • bez toxických látok
  • bez alkoholu, bez amoniaku (bezpečné pre deti)
  • bezpečné pre všetky obrazovky, púzdra a kryty
  • priložená handrička má antimikrobiálnu a antibakteriálnu úpravu PROTX2
  • objem 8ml, 30ml a 100ml

žiarovka emoji 30 ml balením viete asi  250 krát vyčistiť prenosnú elektroniku.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s